Úvodní stránka

"Vážení zákazníci,

v době nouzového stavu je možné, že Vám bude objednávka zaslána jiným dopravcem, než jste požadovali v objednávce. Snažíme se, aby Vám zboží bylo dopraveno i přes omezení, která nám současná doba přináší.

Vzhledem k epidemiologické situaci jsme nuceni expedovat zásilky přes poštu pouze jednou týdně, a to až se nám jich nahromadí víc. Pro nejrychlejší doručení vybírejte prosím způsob dopravy zásilkovnou nebo GLS...

Děkujeme za trpělivost a děkujeme že jste stále s námi.

Nově jsme pro Vás připravili možnost platit na našem webu kartou online.

Doufáme, že Vám tato dobrá zpráva zpříjemní nakupování.

Nákupem jakéhokoliv našeho výrobku nás držíte nad vodou!

Podporujete člověka v nesnázích, který se do nich nedostal vlastní vinou. Dílka, která najdete v našem eshopu jsou vyrobená v chráněné dílně. Pracuje v ní 50 zdravotně postižených lidí, kteří se snaží držet s námi (zdravými) krok. Zaměstnáváme lidi, pro které je mnohdy možnost pracovat životním snem a vysokým cílem. Snažíme se každý den najít práci pro každého z nich, přestože jejich možnosti a schopnosti jsou pro bolesti těla i duše v čase velmi proměnlivé.

Hodnota práce mé dílny se nedá měřit jen penězi. Každé sebemenší dílo je vyrobeno s láskou a prošlo rukama lidí, kteří jsou na svou práci právem hrdí. Snažíme se, aby naše zboží bylo kvalitní a budeme rádi, když Vás potěší.

Vydáváme a odesíláme pro Vás balíčky ve spolupráci se Zásilkovnou." (video)

 

"Přeji Vám krásný den!"

Vaše Martina Bogarová

 

Vyrobili jsme pro Vás růžence z ušlechtilých materiálů, textilní výrobky, potřeby ke křtu, nášivky, dekorace, polotovary k Vašemu tvoření, nábytek pro panenky, suvenýry, dárečky. Vyrábíme věci denně používané a praktické i všelijaké drobnosti pro radost.