Úvodní stránka

Vážení zákazníci,

od 16.10. upravujeme u produktů a výřezů z překližky rozdělení do I. a II. jakosti. viz: https://www.bogi.cz/kreativni-material-pro-tvoreni/c79.htm 

Produkty I. jakosti zůstávají beze změny. :)

Nákupem jakéhokoliv našeho výrobku nás držíte nad vodou!

Podporujete člověka v nesnázích, který se do nich nedostal vlastní vinou. Dílka, která najdete v našem eshopu jsou vyrobená v chráněné dílně. Pracuje v ní 50 zdravotně postižených lidí, kteří se snaží držet s námi (zdravými) krok. Zaměstnáváme lidi, pro které je mnohdy možnost pracovat životním snem a vysokým cílem. Snažíme se každý den najít práci pro každého z nich, přestože jejich možnosti a schopnosti jsou pro bolesti těla i duše v čase velmi proměnlivé.

Hodnota práce mé dílny se nedá měřit jen penězi. Každé sebemenší dílo je vyrobeno s láskou a prošlo rukama lidí, kteří jsou na svou práci právem hrdí. Snažíme se, aby naše zboží bylo kvalitní a budeme rádi, když Vás potěší."

 

Přeji Vám krásný den!

Vaše Martina Bogarová

 

Vyrobili jsme pro Vás růžence z ušlechtilých materiálů, textilní výrobky, potřeby ke křtu, nášivky, dekorace, polotovary k Vašemu tvoření, nábytek pro panenky, suvenýry, dárečky. Vyrábíme věci denně používané a praktické i všelijaké drobnosti pro radost.